Kontakt

Datacomp IT Sp. z o.o.

ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 24
30-532 Kraków, Polska

E-mail: biuro@projektowaniecad.com.pl
www: www.projektowaniecad.com.pl

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
Adrian Koniec
Specjalność: BricsCAD, Plateia 

Tel. kom.: 577 180 154
Tel.: 12 412 99 77 wew. 34
a.koniec@datacomp.com.pl
Adrian jest nieocenionym filarem naszego działu CAD. Każdego dnia wspiera technicznie naszych klientów nie tylko rozwiązując ich problemy, ale również przeprowadzając dla nich szkolenia. Dzięki godzinom pracy poświęconym na projektowanie w 2D jak i w 3D jest wartościowym źródłem informacji, a dzięki doświadczeniu w branży geodezyjnej Adrian jest także specjalistą w zakresie programu Plateia. 
Joanna Kurtyka
Specjalność: BricsCAD, Parabuild 

Tel. kom.: 503 037 072
Tel.: 12 412 99 77 wew. 45
j.kurtyka@datacomp.com.pl
Asia jest ważnym członkiem naszego zespołu.  Zajmuje się obsługą programów CAD oraz zapewnieniem klientom wsparcia technicznego na najwyższym poziomie, rozwiązując problemy z pełnym zaangażowaniem. Dzięki jej pasji i doświadczeniu w projektowaniu zarówno w 2D, jak i 3D, jej specjalistyczna wiedza w obszarze programów, takich jak BricsCAD i Parabuild, czyni ją niezwykle wartościowym ekspertem. 
Yauheni Tamarau
Specjalność: BricsCAD, Instalacje 

obsługa w języku: polskim, ukraińskim, białoruskim
Tel. kom.: 664 446 527
y.tamarau@datacomp.com.pl
Żenia to doświadczony specjalista w dziedzinie projektowania 2D i 3D w naszej firmie, którego głównym zadaniem jest wsparcie techniczne klientów jak i szkolenie ich na zaawansowanym poziomie. Yauheni posiada bogate doświadczenie w pracy z różnymi narzędziami projektowymi, co pozwala mu efektywnie wspierać naszych klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ich projektami. 
Hanna Pacyno – BricsCAD BIM
Specjalność: BricsCAD BIM, BIMvision 

Tel. +48 505 182 282
h.pacyno@datacomp.com.pl
Hania jest cenioną specjalistką w zakresie wsparcia technicznego naszej firmy, która na co dzień zajmuje się rozwijaniem oprogramowania BIM. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z technologią Building Information Modeling (BIM), co czyni ją nieocenionym źródłem wiedzy i wsparcia dla naszych klientów. Na co dzień zajmuje się rozwijaniem narzędzi platformy BIMvision, dzięki której użytkownicy mogą w intuicyjny sposób korzystać z danych w plikach IFC i czerpać wymierne korzyści dla swoich procesów. Hanna wspiera również dział CAD będąc kontaktem w sprawie tematyki związanej z modułem BIM programu BricsCAD.   
Marek Orłowski
Specjalność: BricsCAD Mechanical 

Tel. kom.: 608 511 232
Tel.: 12 412 99 77 wew. 49
m.orlowski@datacomp.com.pl
Marek jako długoletni członek naszego zespołu, posiada obszerną wiedzę z zakresu oferowanego przez nas oprogramowania. Potrafi precyzyjnie doradzić rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klienta zarówno w zakresie projektowania jak i zarządzania dokumentacją projektową oraz produkcyjną. Pełniąc funkcję dyrektora handlowego oraz kierownika działu CAD w firmie Datacomp IT, jest odpowiedzialny za wspieranie kluczowych klientów oraz rozwijanie z nimi pozytywnych relacji.