Bricsys Network License Manager – instalacja

Bricsys Network License Manager dla systemu Windows jest oddzielnym programem, aby go pobrać kliknij TUTAJ. Szczegóły dotyczące konfiguracji serwera licencji sieciowej w systemie Windows.

Na jakie systemy operacyjne jest dostępny BricsCAD?

BricsCAD jest dostępny na system Windows, MAC oraz Linux. Kupując licencję użytkownik sam decyduje na którym systemie chce pracować – wystarczy że pobierze odpowiedni instalator i wprowadzi klucz licencyjny.

BricsCAD Lite czy PRO – którą wersję wybrać?

Lite – projektowanie 2D, przeglądanie 3D, LISP, mały wybór nakładek. PRO – projektowanie 2D/3D, wizualizacje, LISP, duży wybór nakładek. Szczegółowe porównanie wersji znajduje się TUTAJ.

Licencja sieciowa – z czego wynika różnica w cenie?

Licencja sieciowa jest licencja pływającą po biurze i w cenie licencji sieciowej jest już zawarta aktualizacja do kolejnej wersji. Licencja sieciowa jest wykorzystywana przez biura których projektanci korzystają z BricsCAD tylko przez ułamek dnia, jeżeli takich pracowników jest kilku to

Jak dezaktywować licencję bez dostępu do BricsCAD?

Możliwe jest dezaktywowanie licencji za pomocą konta na stronie Bricsys. Zaloguj się za pomocą e-mail podanego w trakcie zakupu oprogramowanie oraz ustawionego hasła. Przejdź do Licencje i kontrakty wsparcia i zarządzaj swoimi licencjami:

Zmieniam komputer, jak przenieść licencję?

Aby przenieść licencję na nowe stanowisko konieczne jest wykonanie dezaktywacji w BricsCAD na “starym” komputerze, a następnie zainstalowanie i aktywowanie programu za pomocą klucza licencyjnego na “nowym” komputerze. W przypadku problemów, skontaktuj się z nami.