BricsCAD V17 wkrótce dostępny!

Bricscad V17

Tylko do premiery V17 kupując dowolną wersję programu BricsCAD V16, otrzymają Państwo wieczystą licencję wraz z aktualizacją do wersji V17 w chwili jej premiery.

ZAMÓW TERAZ

Bricscad V17 BricsCAD alternatywa dla AutoCAD za ułamek ceny. Program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością – jest to tani CAD przez co stanowi alternatywę dla AutoCAD. Odczytuje i zapisuje pliki DWG oraz DXF. Możesz otworzyć pliki z AutoCADa i natychmiast rozpocząć pracę nad nimi.

Program BricsCAD jest dostępny w 3 różnych wersjach: Classic, PRO i Platinum:

Bricscad V17

Bieżąca wersja V16 zawiera wiele nowych funkcji oraz usprawnień: szybsze wczytywanie obrazów rastrowych, równoległe przeprowadzanie obliczeń na wielu rdzeniach procesowa, multi-odnośnik, edycja tekstu wymiarowego bezpośrednio na rysunku, generowanie asocjatywnych rzutów 2D z modelu trójwymiarowego, obsługa kontrolerów 3D Connexion. Dodatkowo dzięki BricsCAD komunikator, jest możliwość importu i eksportu plików CATIA, Inventor, Parasolid, STP, IGS, STL. Dzięki BRX API masz możliwość rekompilacji i uruchomienia istniejących już ARX bez adaptacji. Dla programu BricsCAD zostało już napisanych ponad 200 nakładek branżowych z całego świata.

Od wersji V15 został wprowadzony moduł BIM, który będzie rozwijany w kolejnych wersjach. W wersji V16, moduł blach został rozwinięty i stał się osobnym modułem.

W BricsCAD V16 masz możliwość wyboru obszaru roboczego:

Klasyczny:

Bricscad V17

Wstążka:

Bricscad V17

Albo połączenie wstążki i widoku klasycznego – dzięki czemu ulubione paski narzędzi będą zawsze na wierzchu:

Bricscad V17

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru wersji:

Skontaktuj się z nami:
b.plaza@projektowaniecad.com.pl
tel.: 12 412 99 77 wew. 34, 45