BricsCAD® V23 już jest!

Premiera nowej wersji oznaczonej jako V23 już za nami, a wraz z nią kolejne nowości i ulepszenia. W najnowszej wersji wprowadzamy konwerter bloków parametrycznych, pasek Express oraz ulepszone narzędzie do sprawdzania rysunków. Od teraz praca na rysunkach DWG będzie jeszcze płynniejsza dzięki kompatybilności z plikami ze starszych wersji. Polecenie USUŃ (PURGE) zostało rozbudowane o nowe funkcjonalności i okno dialogowe co da możliwość oczyszczenia rysunku z nieużywanych warstw oraz stylów.

Wprowadziliśmy również wyczekiwany pasek Express, na którym znajdują się dodatkowe polecenia ułatwiające pracę m.in. z warstwami, atrybutami i tekstem.

Program w łatwy sposób możesz dostosować do swoich potrzeb oraz wymagań dzięki dużym możliwościom personalizacji. Możesz również tworzyć własne LISPy (nawet w najtańszej wersji Lite). BricsCAD jest dostępny w kilku rodzajach różniących się zaawansowaniem funkcji – Lite, PRO, BIM oraz Mechanical. Pobierz wersję DEMO programu BricsCAD i sprawdź jaka wersja będzie najbardziej odpowiednia do Twoich potrzeb!