E-Book “Getting Started with BricsCAD” – do pobrania!

20 pierwszych wpisów na blogu Heidi Hewett w jednym podręcznym e-booku
– już można pobrać na naszej stronie!

Pobierz e-book “Getting started with BricsCAD”

Dzięki temu opracowaniu poznacie jak stawiać pierwsze kroki z BricsCAD, co będzie najprostszym i najszybszym sposobem nauki tego oprogramowania. Jeżeli nie znacie jeszcze autorki bloga przedstawiamy w skrócie jej życiorys.

Heidi Hewett poświęciła swoją karierę edukowaniu ludzi w zakresie korzystania z oprogramowania CAD. Zaczęła używać CAD jako student w 1986 r. Niedługo po zakończeniu studiów na kierunku  Inżynierii Architektury, Heidi została zatrudniona jako pracownik Autodesk. W trakcie swojej kariery zawodowej Heidi zajmowała różne stanowiska, w tym: Technika Wsparcia Produktu, Specjalisty ds. Szkoleń i Starszego Inżyniera Aplikacji. W roli Kierownika ds. Marketingu Technicznego AutoCAD, Heidi pomagała zespołowi marketingowemu w opracowywaniu i dostarczaniu technicznych materiałów marketingowych oraz kontynuowała  edukację klientów, partnerów i pracowników Autodesk poprzez webcasty, seminaria i blog AutoCAD Insider. Przez 26 lat pracy w Autodesk zdobyła ogromne doświadczenie i rozwinęła swoją  pasję do edukacji. Oprócz ciągłego rozwoju zawodowego trzeba zaznaczyć, że równocześnie rozwijała się naukowo zdobywając M.S. w Technical Communications i M.A. w Information and Learning Technologies na Uniwersytecie w Colorado.

Obecnie dołączyła do rodziny Bricsys, a jej nową rolą będzie niesienie pomocy klientom w przejściu na wyższy  poziom znajomości i możliwości korzystania z oprogramowania BricsCAD.

Serdecznie zapraszamy do lektury!