Nowości w BricsCAD V21.

Wraz z pojawieniem się nowej wersji BricsCAD w rodzinie produktów Bricsys pojawiło się kilka zmian. Poniżej odpowiemy na nurtujące Was pytania. Co się stało z BricsCAD Classic i BricsCAD Platinum? Która wersja BricsCAD będzie odpowiednia dla mnie? Co z licencjonowaniem i testowaniem BricsCAD?

1. BricsCAD Classic został przemianowany na BricsCAD Lite.

W wersji V21 BricsCAD Classic został przemianowany na BricsCAD Lite.

Ta wersja programu dedykowana jest dla wszystkich którzy poruszają się w obszarze 2D. BricsCAD Lite jest odpowiednikiem AutoCAD® LT więc jeżeli poszukujesz oprogramowania, które zastąpi kosztowną subskrypcję AutoCAD® LT, BricsCAD Lite jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo wersja Lite jest wzbogacona o możliwość wczytywania Lispów (brak tej funkcjonalności w AutoCAD® LT), dzięki czemu użytkownicy 2D mogą wzbogacić i przyspieszyć swoją pracę w rysunku DWG.

2. Co się stało z BricsCAD Platinum?

Wersja Platinum została wycofana z portfolio produktów Bricsys ale to nie oznacza że funkcjonalności Platinum całkowicie zniknęły. Wszystkie funkcje i polecenia, które do tej pory były dostępne w wersji Platinum odnajdziesz teraz w BricsCAD V21 PRO.

W związku z tym BricsCAD PRO staje się flagowym produktem Bricsys i już nie tylko zastępuję „pełnego” CADa ale zdecydowanie przewyższa go swoją funkcjonalnością!

Dzięki temu wybór odpowiedniej wersji stał się jeszcze prostszy!

Potrzebujesz zamiennika AutoCAD ® LT? Wybierz BricsCAD Lite.

Potrzebujesz nowoczesnego, wydajnego narzędzia CAD, które zastąpi kosztowną subskrypcję AutoCAD®? BricsCAD PRO jest właśnie dla Ciebie.

Niezależnie od wybranej wersji otrzymasz najlepszy system CAD oparty na formacie DWG.

3. A co z pozostałymi produktami Bricsys?

BricsCAD BIM, BricsCAD Mechanical i BricsCAD Ultimate pozostają takie same, z wyjątkiem niesamowitych nowych funkcji i innowacji, które zostały wprowadzone V21!

4. Bricsys 24/7 vs BricsCAD Cloud

Flagowe narzędzia do współpracy on-line mają teraz nowe nazwy:

Bricsys 24/7 dla Design Teams został przemianowany na BricsCAD® Cloud, a Bricsys 24/7 Project Collaboration to teraz po prostu Bricsys ® 24/7. Dzięki temu wybór odpowiedniego narzędzia będzie zdecydowanie prostszy.

5. A co z licencjonowaniem?

Nasz sposób licencjonowania jest bardzo dobry i tu nie przewidujemy żadnych zmian. Pozostajemy przy naszym dotychczasowym schemacie:

Licencje WIECZYSTE:

– stanowiskowa (z lub bez Maintenance*)

– sieciowa (z Maintenance*)

Licencje CZASOWE (stanowiskowa lub sieciowa):

– 12 miesięcy (z Maintenance*)

– 36 miesięcy (z Maintenance*)

Maintenance* – darmowa aktualizacja do kolejnej wersji programu, priorytetowe wsparcie techniczne przez 12 miesięcy oraz 12 miesięczny darmowy dostęp do Bricsys 24/7.

Jak wypróbować BricsCAD V21?

Rozpocznij od pobrania instalatora – 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej BricsCAD Ultimate. Co ważne wersja testowa jest w pełni kompatybilna z wersją komercyjną – brak jest ograniczeń takich jak drukowanie zapisywanie czy inne, jedynym ograniczeniem jest czas – 30 dni (jeżeli okres testowy się zakończył a nie zdążyłeś przetestować BricsCAD skontaktuj się z nami postaramy się go przedłużyć: KONTAKT).

Pobierz DEMO

Po instalacji BricsCAD uruchamia się w wersji Ultimate (PRO+BIM+Mechanical). Po wprowadzeniu polecenia SetLicenseLevel (poprzednio RunAsLevel), możesz wybrać wersję, którą chcesz testować. Pamiętaj, że aby przetestować BricsCAD Communicator konieczne jest pobranie oddzielnego instalatora.

Dlaczego warto kupić BricsCAD w Datacomp?

Jako oficjalny reseller Bricsys mamy pełny dostęp do narzędzi serwisowych i administracyjnych Bricsys.

Zamówienia są realizowane „od ręki”. Po wpłacie należności klucz licencyjny jest generowany natychmiast.

Nasz dział wsparcia technicznego rozwiąże każdy problem związany z licencjonowaniem:

– awaryjne wyrejestrowanie licencji – w przypadku awarii/zmiany komputera pomożemy wyrejestrować licencję zdalnie

– sprawdzenie/zmiana adresu e-mail przypisanego do licencji

– audyt oprogramowania w firmie – przygotujemy szczegółowe zestawienie licencji zakupionych przez dany podmiot

– aktualizacja kluczy licencyjnych – jeżeli w ramach opieki technicznej twój klucz został zaktualizowany – chętnie pomożemy i prześlemy aktualny klucz

– posiadasz starszą wersję i nie posiadasz instalatorów – napisz do nas a prześlemy odpowiednie pliki lub pokierujemy Cię w odpowiednie miejsce

– masz problem z funkcjonalnością lub ustawieniami w BricsCAD – jako oficjalny reseller uczestniczymy w licznych szkoleniach wewnętrznych Bricsys tak aby rozwiązywać problemy użytkowników.

Skontaktuj się z nami