Szkolenia BricsCAD – wolne miejsca

W odpowiedzi na liczne zapytania klientów, zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Datacomp na szkolenia z zakresu obsługi programu BricsCAD.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie trwa 2 dni po 8 godzin lekcyjnych:

  • pierwszy dzień szkolenia 9:30-15:30;
  • drugi dzień szkolenia 8:30-14:30;

(godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć mogą być uzgodnione indywidualnie z grupą)

TERMINY I MIEJSCE SZKOLENIA

Najbliższe szkolenie: 9-10 maj 2019 r.

Szkolenie odbywa się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Datacomp w Krakowie przy ul. Gen. H. Dąbrowskiego 24.

Szczegóły lokalizacji znajdują się TUTAJ.

ZAPISY

Aby zapisać się na szkolenie BricsCAD zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub zakupu szkolenia
(również w opcji na raty PayU) w naszym firmowym Sklepie Datacomp.

DLA KOGO SZKOLENIE?

Szkolenie kierowane jest do osób mających styczność z komputerowym wspomaganiem projektowania, które są inżynierami, technikami, kreślarzami uczestniczącymi w fazie tworzenia projektu z dowolnej branży np. górniczej, geodezyjnej, architektonicznej, budowlanej, mechanicznej, elektrycznej, inżynierii lądowej, telekomunikacji itp.

CEL SZKOLENIA

Po ukończeniu szkolenia uczestnik posiada zasób wiedzy na poziomie średnio zaawansowanym z obsługi programu BricsCAD. Szkolenie obejmuje zagadnienia z zakresu konfigurowania programu BricsCAD jak również naukę rysowania i modyfikowania obiektów 2D. Kursant po zakończeniu szkolenia potrafi używać narzędzi do wymiarowania oraz opisywania rysunków, jak również pracować z innymi rysunkami i formatami plików. Efektem finalnym będzie profesjonalne przygotowanie dokumentacji do wydruku.

NA SZKOLENIU ZAPEWNIAMY

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe (długopis, notatnik), oraz CERTYFIKAT ukończenia szkolenia. W trakcie trwania szkolenia zapewniamy  przerwę kawową oraz na życzenie uczestników możliwe jest zamówienie domowych obiadów z zewnętrznej firmy cateringowej.

Koszt dwudaniowego obiadu to około 16 zł.

WYMAGANIA

Podstawowym wymogiem przystąpienia do szkolenia jest podstawowa znajomość obsługi komputera (klawiatura, mysz) oraz systemu operacyjnego Windows.

LICZBA UCZESTNIKÓW

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Datacomp przygotowane jest aby przyjąć maksymalnie 16 osób.Na potrzeby szkolenia BricsCAD organizujemy grupy liczące maksymalnie 8 osób.