WIDEO PL: Przyspieszenie tempa pracy w BIM dzięki sztucznej inteligencji w BricsCAD BIM

Zapraszamy do obejrzenia webinarium firmy Bricsys z dnia 9.06.2020r. “Przyspieszenie tempa pracy w BIM dzięki sztucznej inteligencji w BricsCAD BIM”.

W webinarium zostały poruszone: tematyka BIM, strategie efektywnego projektowania oraz narzędzia, za pomocą których użytkownicy mogą znacząco przyśpieszyć swoją pracę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom bazującym na sztucznej inteligencji i technice uczenia się maszyn – dostępnym w BricsCAD BIM.

Zapoznasz się z BricsCAD BIM, który jest pod wieloma względami konkurencyjny na rynku środowisk BIM. Dowiesz się jakie rozwiązania proponuje program i jakie inne kompatybilne ze sobą produkty oferuje Bricsys. Zauważysz, że przejście z rysunków CAD na BIM wcale nie jest trudne, bo właśnie BricsCAD BIM oferuje Ci znany interfejs oraz możliwość korzystania z Twojego wcześniej nabytego doświadczenia. Dzięki temu, szybko się wdrożysz i w  krótkim czasie rozszerzysz swoje możliwości, co ułatwi i usprawni Ci pracę w środowisku nowych wciąż wzrastających wymagań rynkowych.

Sprawdź sam! Pobierz darmowe DEMO!

Z pewnością zaskoczy Cię fakt, że BIM może bazować na formacie .dwg – jak to jest w BricsCAD BIM – oraz spodoba Ci się, że program bazuje na otwartych formatach IFC zgodnymi z inicjatywą buildingSMART i ideą OpenBIM. Dzięki temu będziesz miał możliwość korzystania z wielu narzędzi oraz łatwej wymiany danych z użytkownikami innych wielorakich programów BIM.

Pokażemy Ci też, że możesz posiadać tak potężne narzędzie jak BricsCAD BIM w bardzo przystępnej cenie – o wiele niższej niż np. koszt kolekcji AEC. A także pokażemy jak uzyskać 30-dniowy darmowy trial z jego pełną funkcjonalnością.

W trakcie prezentacji zobaczysz również program w akcji. Zobaczysz jak sprawnie można tworzyć całe projekty oraz jak generować z nich dokumentację, która jest wciąż aktualizowana i otwarta na wszelkie zmiany.

To webinarium pokaże Ci, że z BricsCAD BIM Twoje życie – jako projektanta – naprawdę może stać się prostsze i bardziej satysfakcjonujące.