Zaprezentuj swój projekt i otrzymaj VOUCHER na 50 zł

Już wkrótce zaprezentujemy Państwu nową odsłonę strony internetowej www.projektowaniecad.com.pl, w związku z tym zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszym projekcie „Zaprojektowane w BricsCAD”.

W Państwa portfolio na pewno znajdują się projekty, modele 3D, rysunki DWG obiektów lub realizacji którymi chcielibyście się Państwo pochwalić, a dodatkowo napisać kilka słów o swojej firmie i ją zareklamować.

„Zaprojektowane w BricsCAD” to możliwość zaprezentowania projektu – architektonicznego, mechanicznego, budowlanego, drogowego, instalacyjno-przemysłowego i innych, w dowolny sposób – zrzut ekranowy, zdjęcie, animacja, film lub prezentacji.

Oprócz darmowej reklamy na naszej stronie za przesłanie projektu otrzymają Państwo VOUCHER na kwotę 50 zł na zakup aktualizacji oprogramowania lub nowej licencji BricsCAD.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w naszym projekcie i otrzymać Voucher na 50 zł zachęcam do kontaktu.

Formularz zgłoszeniowy

Przesłanie materiałów w ramach akcji „Zaprojektowane w BricsCAD” jest równoznaczne z akceptacją Oświadczenia: „Wyrażam zgodę na publikację przez Datacomp Sp. z o.o. przesłanych materiałów w ramach akcji „Zaprojektowane w BricsCAD” w portalu internetowym www.projektowaniecad.com.pl i stronie Facebook www.facebook.com/BricsCADPolska, bezterminowo, nieodpłatnie. Oświadczam, że projekt został wykonany przeze mnie osobiście i posiadam do niego wszelkie prawa. Przesłane materiały nie naruszają praw osób trzecich, ani nie są obciążone żadnymi roszczeniami.”